Kohaletoimetamine

/ Tootekataloog / Kohaletoimetamine

Kauba kohaletoimetamine ja üleandmine

TARNETNGIIMUSED

  • Tellimuse kinnitusel toodud tarneaeg kehtib juhul, kui 100% tellimuse summast on tasutud tellimuse esitamise päeval. Tarneaeg lükkub edasi tellimuse esitamise ja raha laekumise vahele jäävate päevade võrra. Kui tarneaja sisse jääb nädalavahetus või riiklik püha, pikeneb tarneaeg automaatselt vastava arvu päevade võrra. Maksimaalne tarneaeg on kuni 5 tööpäeva.
  • Skinesthetic annab tellitud kauba Kliendi poolt tellimuse vormistamisel valitud kullerile (Itella SmartPOST, Omniva, DPD) üle hiljemalt tellimuse eest raha laekumisele järgneval tööpäeval. Skinesthetic teavitab klienti koheselt, kui kauba üleandmine käesolevas punktis sätestatud ajal pole võimalik. Kaup toimetatakse Kliendi poolt tellimuse vormistamisel märgitud aadressile. Skinesthetic ei vastuta tarneviivituse eest, mis on tingitud tarnet teostava ettevõtte viivitusest. Samuti ei vastuta Skinesthetic, kui Kliendi poolt edastatud kontaktandmed on ebatäpsed või ei toimi ning kaupa pole võimalik seetõttu üle anda.
  • Enne kauba vastuvõtmist soovitab Skinesthetic üle vaadata toote pakend. Nähtavate vigastuste korral soovitab Skinesthetic kaupa mitte vastu võtta. Vigastatud pakendiga toode tuleb tagastada kullerile ning saata informatsioon e-posti aadressile eshop@skinprof.eu.
  • Kaup loetakse Kliendile üle antuks alates hetkest, kui kuller on kauba Kliendile üle andnud. Klient loetakse vastuvõtuviivitusse sattunuks, kui kaup on kulleri poolt kohale toimetatud ning Klient pole seda hiljemalt ühe tööpäeva jooksul vastu võtnud (v.a p-s 4.3 sätestatud juhul).